Hakkımızda

image

ABBTech Hakkında

ABBTech, 2012 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, bugüne kadar yenilikçi bakış açısıyla sahadaki iş süreçlerinizde A'dan Z'ye çözüm sunmaktadır. Ana odak noktası mobil teknolojilere dayanmaktadır.
Son derece gelişmiş mobil uygulamalar (akıllı telefon ve tabletlerin yardımıyla satış noktasında tüm eylemleri yönetmeye ve desteklemeye yardımcı olan çözümler) sağlayarak küresel pazarda stratejik bir konum elde etme çabası içindedir. – FMCG pazarı için tasarlanmış güçlü bir SFA ( Satış Gücü Otomasyonu) dur.
Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veri tabanı, ERP entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim, depo, saha otomasyon sistemlerine kadar deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.
Şirketlerin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için derin iç görüleri ortaya çıkarmasına ve veriye dayalı eylemler gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

  • Sektörde uzman, deneyimli kadrosuyla Danışmanlık, Yazılım Geliştirme, Sistem Entegrasyon işlevlerini bütünleşik sunan bir teknoloji firması olarak, müşterinin odak noktası olmaya devam ettiği, iş değerlerini en üst düzeye çıkaracak, yeniliğe teşvik edecek iş çözümleri ve teknoloji tabanlı hizmetler sunuyoruz.
  • Başarılı olmak için en son teknoloji yenilikler ve araçlarla güncel kalmak hayati önem taşımaktadır. En son teknolojileri kullanarak birçok çözüm geliştirdik ve devreye aldık.
  • Her zaman müşteri odaklı kalıp, işletmenizin üretkenliğini ve genel verimliliğini artırmaya yardımcı olacak çözümler sunmaya devam edeceğiz.

  • Geliştirdiğimiz ve dijitalleştirdiğimiz Entegre İş Süreçleri çözümlerimizi mükemmelleştirerek, Dünya genelinde hizmet veren yazılım geliştirme firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olma hedefi ile çalışmaktayız.

Uzman Ekibimiz

Adem ADEMOĞLU

General Manager

Osman ÖZGÜR

Sales Expert

Bilgin TOSUN

Developer
image
image
image
image
image

Sıkça Sorulan Sorular

image
Open chat
Bir sorunuz mu var?