hakkımızda

Salestech

SALESTech saha satış otomasyonu, Android tabanlı mobil cihazlar üzerinden sıcak satış (sahada fatura kesimi) ve soğuk satış (sahada sipariş girişi) yapabileceğiniz aynı zamanda tüm saha satış faaliyetlerinizi tek merkezden yönetebileceğiniz bir mobil saha satış yazılımıdır. Saha satış sürecinde yaşanacak problemlerin önüne geçecek olan yeni nesil mobil saha satış programı merkezden yönetimi güçlendirerek saha çalışmalarına hakim olurken; satış ekiplerinin ve yöneticilerin satış döngüsünü yönetmesine, online erişime olanak tanır. Mobil saha satış uygulaması, yöneticinin ofisin dışında yani sahada gerçek zamanlı operasyonel görünürlük, veri ve analitik bilgilere ulaşarak uzak iş gücünü optimize etmesine yardımcı olur. Saha satış yazılımı, yöneticilerin satış kotalarının oluşturulmasından bölge yönetimine kadar genel satış stratejisine rehberlik ederek saha satış süreçlerine hakim olmalarını sağlar.

image
image
image
image
image

SALESTech Satış Gücü Otomasyonu

Nerede olursanız olun; satışlarınızı, kişilerinizi ve görevlerinizi yönetin; müşterileriniz ve ekibinizle bağlantıda kalın.  Satış ziyaretlerinizi takip edin, raporlama ve risk analizleri ile satış iç görülerini ekibinizle paylaşın ve tüm süreci  tek bir yerden takip edin.

Saha Satış

SALESTech ile şube ve dağıtım merkezlerini online yönetebilme, satış takibi, raporlama, ziyaret, rota takibi, satış temsilcilerinize online mesaj gönderme, görev atama, ve sahadan veri toplayabilme gibi işlevleri hızlı, güvenli ve online işlemler ile takip edebilirsiniz. Satış aşamasında zaman kazanır daha fazla kar sağlarsınız.

Merkezi Yönetim

SALESTech, bütün bölge, depo ve şubelerin, merkezi olarak yönetebilmenizi sağlayan bir yazılımdır. Gelişmiş özellikleri sayesinde sahaya tek bir kontrol merkezinden anında müdahale edebilir, anlık bildirimlerle kısıtlama yapabilir, satışları takip edebilir, konuma erişebilir, online bildirimlerle sahadan veri toplayabilirsiniz.

Bulut Sunucu

Bulut sunucu sahada online erişim, online çalışma, verilerin güvenli yedeklenmesi, barındırılması, işlenmesi, iletilmesi gibi ekstra güvenli sonsuz bir alan sağlar. Cihazlar arasında veri aktarımı kolay ve hızlı gerçekleşir. Bu sayede verilere ulaşmada zaman kaybı yaşanmaz, süreç yönetimi kolay hale gelir.

Gelişmiş Pivot Raporlama

SALESTech tüm satış, dağıtım, finans, müşteri analizi ve lojistik süreçler gibi verilere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlayan gelişmiş raporlama ile tüm mevcut verilerden gerekli analizler ve değerlendirmelerin yapılarak iş gücünü optimize etmenizi sağlar.

Kullanıcı Yetkilendirme

Satış koşulları, promosyon kampanyaları, yasaklı, kotalı ürün listesi, katalog oluşturma, ürün yönetimi gibi verileri kullanıcı bazında yetkilendirme ile merkezi olarak yönetilebilir dilenirse bölge veya bayi bazında özelleştirebilirsiniz.

e - Dönüşüm

Sahip olduğumuz ileri teknoloji ve yedekli bulut altyapımızla sunduğumuz geniş kapsamlı e-dönüşüm hizmetleri ile merkez, distribütör, bayi gibi satış kanallarının tüm ön muhasebe; çek, senet, kasa, banka işlemlerini SALESTech alt yapısına entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

image
image
image
image
image
01

e- FATURA MODÜLÜ

image

SalesTech Mobil Saha Satış uygulamasında e-Fatura altyapısı hazır olup sistem üzerinden bütün e-fatura süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Alış / iade e-Faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. anlık olarak Mail ya da Whatsapp üzerinden fatura ve güncel bakiye bilgilerini paylaşabilirsiniz.

02

MAĞAZA / PERAKENDE MODÜLÜ

image

Kullandığınız ön muhasebe programı ile tam uyumlu entegre çalışarak sizlere avantaj sağlar. Sistem üzerinden tüm stok, kasa giriş-çıkışlarınızı güvenli bir şekilde kayıpsız takibini yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ile kolay ve hızlı çalışma imkanı sağlar.

03

WEB RAPORLAMA MODÜLÜ

image

Satış, sipariş ve tahsilatlarınızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Depo envanteri, ödeme raporu, stok devir hızı raporu, müşteri ciro sıralaması, ürün ciro/satış sıralaması, Toplam depozito tutarı ve BA / BS raporlarını görüntüleyebilir. Kullanıcılarınızı şube ve rapor grupları bazlı yetkilendirebilirsiniz.

SALESTech İle Dijital Dönüşüm

Fatura ve İrsaliye gibi satış belgelerinizi matbu formlardan dijital ortama taşıyın! Doğrudan SALESTech üzerinden sahada online e - Fatura oluşturun! SALESTech mobil satış ve yönetim sistemi ile tüm satış belgelerinizi online olarak Gelirler İdaresi Başkanlığına entegre ederek e - Dönüşüm sürecinize destek vermektedir. Yasal zorunluluk olan E- dönüşüm modülü; e-Fatura, e- İrsaliye, E-Arşiv işlemlerinin hızlanmasını, insandan kaynaklanan hataların önlenmesini, maliyetlerin düşürülmesini ve kazancın artmasını sağlar. Verilerinize masa üstü ya da mobil cihazlardan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşma imkanı sağlar. Herhangi bir aracı kullanmadan e-fatura, e-irsaliye, e-arşiv bilgilerinizi sisteminizde korur, yedekler ve arşivleyebilirsiniz.

 • SMMM Portalı
 • GİB ile Tam Entegrasyon
 • Gelişmiş Veri Güvenliği
 • Yasal Zorunluluğa Uyumluluk
 • Hazır Belge Şablonları
 • Online Belge Gönderimi
 • Düşük Maliyet
 • Whatsapp ile Belge Gönderimi
 • Zaman Tasarrufu
 • Bulut Yedekleme (10 Yıl )
image

e - Fatura

e-Fatura mükellefi olanlar arasında fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme, onaylama ve reddetme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlar.

e - İrsaliye

Sevk irsaliyesi gönderme, alma, yanıtlama, saklama, görüntüleme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlar.

e - Arşiv

e-Fatura mükellefi olmayan firmalara ve gerçek kişilere dijital ortamda iletilen elektronik fatura türüdür. Faturalar müşterilere e-Posta / Whatsapp yolu ile veya kağıt belge olarak teslim edilebilirsiniz.

logo

Şirketinizin saha satış süreçlerindeki en büyük yardımcısı SALEStech ile tanışın!

Sipariş / Dağıtım Yönetimi

Saha ekiplerinize sıcak (sahada fatura kesimi) ve soğuk satış (sahada sipariş girişi) süreçlerinde sipariş, fatura, irsaliye, cari, promosyon, depozito, iskonto, güncel stok durumu gibi aşamalarda tam destek vermektedir. Hızlı ve online işlemlerle satış takip edilebilir hale gelir, kolay satış yapmanızı, sahada az zamanda daha fazla dağıtım yapmanızı sağlar

 • Araçta Satış / Sıcak Satış

  Barkod okuyuculu satış ve kontrol sistemi
  Araç yükleme / boşaltma
  Araç sayım
  Anlık stok kontrolü
  Anlık fiyat / Promosyon kontrolü
  Anlık fatura ve belge oluşturma
  Merkezi takip
  Anlık araç depo kontrolü
  Online ürün yükleme talebi

 • Soğuk Satış

  Sipariş Onay Mekanizması
  Dağıtım Personeli Hesap Kesim İşlemleri

 • Dispatching

  Ağırlık hacim kontrolü
  Araç doluluk oranı
  Dağıtım / sevkiyat planı oluşturma

 • Gün Kapama ve Veri Güvenliği

image

Stok / Depo Yönetimi

SALESTech ile verilerinize her yerden ve her an ulaşabilirsiniz. Stok yönetimi, satış, satın alma, planlama ve maliyet çalışmalarının bel kemiğidir. Stok yönetimi girişler ile çıkışların dengelenmesidir. Uygulama isterseniz depo bazında isterseniz depo grupları bazında listeleme yapmanıza olanak tanır.

image

Ekip Yönetimi

SALESTech ile ekip yönetimi sorunsuz hale gelir. Saha hakimiyeti artarken, ekip ile kuvvetli iletişim sağlanır. Sahadan her türlü bilgiyi hızlı ve kolay toplamanızı ve raporlayabilmenizi sağlayan saha yönetim sistemidir. Mobil ekip verimliliğinde artış sağlarken operasyon maliyetlerinden tasarruf edersiniz.

image

Ürün Yönetimi

Yeni nesil saha satış otomasyonu SALESTech üzerinden sahadaki personelin satılacak ürünlerin özelliklerine ve detaylarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

image

Müşteri Yönetimi

Saha personelinin işini daha aktif hale getirerek zamandan tasarruf edebilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Müşteri Analizi İçin ihtiyacınız olan tüm veriler belleğinizde depolanır. Satış temsilcisi, müşteri bazında açık hesapları, vadesi gelmiş ve vade aşımına uğramış faturaları görerek, müşteri risklerini yönetebilir.

image
image

SALESTech İle Akıllı Raporlama

Kendi raporlarınızı kendiniz tasarlayın. Sonsuz sayıda üretin, saklayın, güncel tutun!

 • Kendinden entegre ve online kullanım kolaylığı ile yöneticiler satış, sipariş, prim, tahsilat gibi verilere anlık ulaşabilir.
 • Aylık veya yıllık temsilci performans karşılaştırmaları, prim hesaplamaları
 • Stok, Cari ve Satış bazında Kar-Zarar tabloları
 • Şube ve müşterilerinizin cari hesaplarını, banka, çek, envanter. senet işlemlerini ve nakit takibi
 • Sipariş içeriğini, gönderilerin durumunu ve ödenmemiş bakiyeleri görüntüleyebilme
 • Nakit Akış, Cari Yaşlandırma, Çek Yaşlandırma, günlük rapor gibi farklı raporlarla çok detaylı analizler
 • Cari Hesap, Vade Analiz, Bakiye Analiz raporları

Her yerden kritik kararlar alın!

 • Ekip performansı, en çok satan ürünler, kazanç/kayıp analizi, kampanyalar, promosyonlar
 • Verileri filtreleme
 • Güncel satışları bir öncekiyle karşılaştırma
 • Raporlar ve gösterge tabloları aracılığıyla bölgelere göre hedefleri ve başarıları görselleştirme
 • Satış raporları, faaliyet raporları, pazarlama raporları

WEB RAPORLAMA MODÜLÜ

Satış, sipariş ve tahsilatlarınızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

BA / BS raporları, Finansal raporlar

Anlık personel satış ciro takibi

Anlık ciro ve ödemeler takibi

Optimum stok yönetimi, Optimum stok durumu

Müşteri ciro sıralaması, Ürün ciro/satış sıralaması

Depo envanteri, ödeme raporu, Stok devir hızı raporu

Kullanıcılarınızı şube ve rapor grupları bazlı yetkilendirme

WebRaporlama
MağazaveParakendecilik

MAĞAZA / PERAKENDE MODÜLÜ

Kullandığınız ön muhasebe programı ile tam uyumlu entegre çalışarak sizlere avantaj sağlar.

Sistem üzerinden tüm stok, kasa giriş-çıkışlarınızı güvenli bir şekilde kayıpsız takibini yapabilirsiniz.

Kullanıcı dostu ara yüzü ile kolay ve hızlı çalışma imkanı sağlar.

Deneme

deneme

Deneme

image
image
image
image
image

PROJE YÖNETİMİ

Birçok başarılı proje deneyimine sahip uzman ekibimizle projelerimizin başından sonuna ve devam sürecinde her zaman yanınızdayız!

Proje Analizi

Projelerimizde işletmenizin bağlı bulunduğu sektöre uygun ihtiyaçlarınıza göre analiz ve tasarımlar uzman tecrübeli ekibimiz tarafından sizlerle birlikte oluşturulup tüm süreçler planlı ve sağlıklı bir yol izleyerek sistem kurgusu yapılır.

Sektörel Uyarlama

Geliştirme, uyarlama aşamasında, teknik detaylara hakim ve tecrübeli ekibimiz müşterilerimize en uygun yöntemleri geliştirerek size sunar.

image

Pilot Uygulama

Bu aşamada sistem iki taraflı bir onay sürecine girer. Müşterimiz ve ekibimiz tarafından kontrol edilen sistemin onay alması ile birlikte test ortamından canlı ortama geçişi yapılır. Kurulum, eğitim ve yaygınlaştırma süreçleri başlar.

Canlıya Alma ve Destek

Sistemin tüm lokasyonlarda ve tüm kullanıcılar tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz müşterimizin dijital dönüşüm sürecinin her aşamasında destek olmaya devam ediyoruz.

Merak Ettikleriniz

image
Open chat
Bir sorunuz mu var?